Ogrzewanie Wentylacja Klimatyzacja Mapa Kontakt

Projekt montaż serwis

klimatyzacja

Klimatyzacja dla każdego

Klimatyzacja w domu i w miejscu pracy zapewnia komfort i dobre samopoczucie. Człowiek najlepiej czuje się w warunkach w których nie odczuwa ani zimna ani ciepła, nie jest też obojętna wilgotność powietrza. Dobra klimatyzacja utrzymuje zalecaną przez normy ISO temperaturę powietrza oraz względną wilgotność powietza na poziomie 40-60%. Gwarantujemy najlepsze urządzenia klimatyzacyjne na rynku i profesjonalne wykonanie instalacji klimatyzacji.

Zamów u nas system klimatyzacji i:

  • wprowadź optymalny mikroklimat w swoje otoczenie,
  • zapewnij swojej rodzinie komfort w domu,
  • stwórz w pracy atmosferę sprzyjającą koncentracji i poprawie wydajności,
  • zadbaj o dobre samopoczucie swoich klientów,
  • skontaktuj się z nami, możesz to zrobić za pomocą formularza zgłoszeniowego lub telefonu 0-32 345-86-85, a pomożemy ci w doborze urządzeń, wykonamy projekt i instalację profesjonalnego systemu klimatyzacji.

projektowanie

Analiza oferta projekt montaż

Firma Termelex działa na rynku (głównie w województwie śląskim i okolicach) od 1991 roku. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu w zakresie usług projektowych i montażowych systemów klimatyzacji. Przeprowadzimy analizę i dokonamy wszelkich pomiarów potrzebnych do złożenia oferty. Po jej zatwierdzeniu zaprojektujemy i zamontujemy dla Ciebie całą instalację klimatyzacji. Gwarantujemy stuprocentową skuteczność. Już wielu klientów skorzystało również z naszego serwisu urządzeń klimatyzacyjnych.

Nasza oferta obejmuje:

klimatyzatory

Urządzenia klimatyzacyjne

Pomożemy ci w wyborze urządzeń klimatyzacyjnych i zapewnimy optymalne warunki klimatyczne w twoim otoczeniu dzięki najlepszym klimatyzatorom na rynku.

W naszej ofercie znajdują się:

Formularz zgłoszeniowy.